Finanse osobiste

Na miarę naszych możliwości

21 grudnia 2011 07:56

Na miarę naszych możliwości kredyt kalkulator konta

Aby utrzymać się na rynku banki muszą co jakiś czas urozmaicać i uatrakcyjniać swoją ofertę, stosując do tego przeróżnego rodzaju promocje, bonusy, upusty i rabaty. Również na rynku kont wiele się zmienia. Wprawdzie oprocentowanie kont osobistych nadal jest niemal równe zeru, to jednak banki stosują inne formy zachęty, ale i stosunek do oprocentowania kont osobistych zaczyna się zmieniać. Chociażby brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku. starają się też dostosowywać do potrzeb klienta, bowiem w każdej chwili może on konto i bank zmienić. Tak na przykład tak do niedawna działo się w pko bp, w którym klienci tego banku zlikwidowali prawie 120 tysięcy kont. Ale i tak nadal bank ten jest potentatem na tym rynku, bowiem prowadzi aż ponad 6 milionów rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych /drugi w kolejności bank pekao sa prowadzi 3,7 mln kont/. Ale inne banki też nie zasypiają gruszek w popiele i zaczynają deptać po piętach potentatom spod znaku pko. Ale nie tylko bank pko bp jest potentatem w kontach, ale również kredytów hipotecznych. Wystarczy zastosować kalkulator kredytowy pko bp aby się o tym przekonać. Niemal każdy bank ma w zanadrzu jakąś ciekawą ofertę, którą będzie starał się przyciągnąć do siebie klienta: dobry kredyt hipoteczny, atrakcyjny kredyt gotówkowy, czy atrakcyjne lokaty. I taka ofertę ma bank pko bp i jak już powiedzieliśmy kalkulator kredytowy pko bp potwierdza ten fakt. Ale nie mniej ciekawą ofertę ma na przykład kredyt bank
– W ofercie swojej mamy 8 rodzajów kont bankowych. Są to: ekstrakonto s, ekstrakonto profit, ekstrakonto vip, ekstrakonto student, ekstrakonto junior, program razem, rachunek walutowy oraz system dokumenty zastrzeżone. Tak więc już nie tylko bank nasz ma w swojej ofercie naprawdę dobry kredyt hipoteczny, ale i oferta kont bankowych w niczym kredytom nie ustępuje. Opcji więc jest wiele, dlatego najlepiej wybrać dla siebie najbardziej optymalną ofertę. Jak to zrobić? To zależy o jakie konto klientowi chodzi i do czego ma być przeznaczone. Najlepiej chyba zacząć od standardowego konta, czyli ekstrakonta s, ponieważ jest to najprostszy, najbezpieczniejszy i najbardziej optymalny sposób na zarządzanie swoimi finansami. Jeżeli zdecydujemy się na to konto kredyt bank oddaje nam do dyspozycji visa kontakt – kartę do konta od ręki, 5630 bezpłatnych bankomatów, placówki jakie posiada kredyt bank w całej Polsce, serwis kb24, za pomocą którego każdy klient może zarządzać swoimi finansami, dokonywać przelewów, zakładać lokaty, sprawdzać stan konta lub lokować swoje oszczędności w fundusze inwestycyjne. Jak sama nazwa wskazuje można to robić przez 24 godziny na dobę. Poza tym każdy z klientów korzystający z serwisu kb24 ma całodobowy bezpłatny dostęp do konta przez internet oraz telefon. Bank nasz proponuje także szereg innych atrakcyjnych usług. można się z nimi zapoznać na naszych stronach internetowych – zachwala kredyt bank jeden z jego przedstawicieli.
Z pewnością wiele podobnych propozycji mają inne banki, nie brakuje również ofert dla firm. Każde jednak konto i każdy kredyt powinny być skrojone na miarę naszych możliwości i potrzeb.

Podobne artykuły