Finanse osobiste

Oprocnetowanie kredytu konsolidacyjnego.

21 października 2011 09:57

Oprocnetowanie kredytu konsolidacyjnego. kredyt konsolidacyjny dobry kredyt millennium bank

 

Kredyt konsolidacyjny jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które spłacają kilka rat naraz, może to być równoczesna spłata kredytu samochodowego, gotówkowego czy raty za meble.

Ofertę takiego kredytu posiada jeden z czołowych banków komercyjnych w Polsce, mianowicie  Bank Millennium. Zachęca on klientów do zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego w celu spłacenia drogich rat poprzednich zadłużeń.
Propozycje Millennium Banku w zakresie konsolidacji kredytu wyróżnia oprocentowanie kredytu hipotecznego ponieważ może ono wynosić nawet 0,3 procent w całym okresie kredytowania. Nie mniej jednak obok informacji o korzystnej konsolidacji kredy zauważany gwiazdkę, pod którą dowiaduje się, że kredyt ten nie jest skierowany dla wszystkich klientów. Chcą zaciągnąć kredyt konsolidacyjny w celu spłacenia kredytu hipotecznego, którego procent będzie wynosił 0,3 procent musimy posiadać konto osobiste w Millennium Banku. Poza tym, do takiego konta kredytobiorca winien mieć kartę debetową, poprzez, którą powinien robić zakupy za minimum 500 złotych miesięcznie.
Poza tym „małym szkopułem”, Millennium Bank zapewnia swoim kredytobiorcą takie udogodnienia jak wakacje kredytowe, czy szybką decyzja rozpatrzenia wniosku o przyznanie kredytu. Oprócz tego nie dowiadujemy się niczego, czego nie można przeczytać również w ofertach innych banków. Wygoda, przyjazna obsługa, to określenia pojawiające się prawie we wszystkich ofertach banków.
Oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego jest korzystne tylko dla wybranych osób, spełniających odpowiednie kryteria. Fakt ten jednak nie dziwi zbyt bardzo ponieważ, formą powszechną już jest kuszenie klienta atrakcyjną ofertą, by ten, później dowiedział się, że musi najpierw coś dać by móc zyskać. W końcu nikt nie daje nic za darmo. 

 

Podobne artykuły