Finanse osobiste

Jeżeli już to tylko gotówkowe

21 stycznia 2014 16:04

Jeżeli już to tylko gotówkowe banki kredyty internet Jeżeli szybkie kredyty to tylko szybkie kredyty gotówkowe. Nie ma innych w miarę szybkich kredytów bo czy to jest kredyt samochodowy czy też kredyt hipoteczny banki starają się jak najdokładniej sprawdzić starających się o takie kredyty.

Zresztą i o szybkie kredyty gotówkowe nie jest tak łatwo jak kiedyś ponieważ banki już tak mają że nie bardzo dowierzają starającym się o kredyty i starają się ich jak najlepiej sprawdzić. Ale jeżeli już starający się o szybkie kredyty gotówkowe znajdą w banku taką ofertę to muszą się liczyć że drożej za nie zapłacą mimo iż są to takie same kredyty gotówkowe jak każde inne a różnią się jedynie tym że banki nie sprawdzą dokładnie takich klientów bo po prostu nie mają na to czasu. Tak więc szybki kredyt gotówkowy jest w banku możliwy ale o wiele droższy i niech starający się o taki kredyt nie myśli że bank całkowicie zrezygnuje ze sprawdzenia swoich klientów.

Gorąca linia z biurem informacji kredytowej od dawna działa i bank zawsze zdąży sprawdzić historię kredytową starającego się o szybki kredyt. Bo to czy jest on szybki nie oznacza że bank da się wpuścić w tak zwany kanał. Dlatego jeżeli ktoś ma kłopoty z BIK niech raczej nie podchodzi do banku z wnioskiem o jakikolwiek kredyt. Jeżeli jednak chodzi o tak zwany szybki kredyt to najlepiej jeżeli zechcemy przeprowadzić taką operację przez internet. Składamy wniosek i jeżeli bank nie znajdzie przeciwwskazań to pieniądze szybko znajdą się na koncie starającego się o taki kredyt. Internet daje o wiele większe możliwości na szybsze załatwienie pożyczenia w banku gotówki. Ale trzeba wiedzieć że obecnie banki prowadzą dość rygorystyczna politykę kredytową i nie jest obecnie łatwo o bankowy kredyt i dlatego wielu starających się o kredyty bankowe odchodzą od banków z przysłowiowym kwitkiem i robią najgorszy krok czyli udają się po kredyty w parabankach. Jak nieudany jest to krok przekonują się już po podpisaniu umowy której najczęściej nie czytają.

Dlatego czytajmy umowy, a szczególnie te z podpisywane z parabankami.

Podobne artykuły